Steun onze fanfare via Trooper

Steun onze fanfare via Trooper

Weet je al dat je onze vereniging het hele jaar door financieel kan steunen wanneer je online shopt? En dat zonder dat het jou ook maar één cent extra kost, hé. Gewoon door eerst via www.trooper.be/kfdewarevriendenmalderen te passeren (of op het Trooper logo onderaan de pagina’s te klikken) en daar door te klikken naar één van de meer dan 1.000 webshops die onze vereniging met veel plezier een stukje van jouw aankoopbedrag schenken.

Nu nog even in stapjes uitgelegd:

  1. Ga naar www.trooper.be/kfdewarevriendenmalderen OF je gaat naar de website van trooper (www.trooper.be) en bovenaan bij ‘Welke vereniging wil je steunen?’ zoek je onze verenging.
  2. Zoek naar de webshop waarbij je wil shoppen.
  3. Laat als je wil (=niet verplicht) je gegevens na in de pop-up als je wil weten hoeveel jouw aankoop onze vereniging zal opleveren en shop daarna zoals altijd. Het kost je niks meer.
  4. De webshop steunt ons met een percentje van je aankoop.

Heel erg bedankt!