E-mail adressen en repitities:



Algemeen: De Ware Vrienden (fanfaredewarevrienden@gmail.com)

Voorzitter: Johan Van Doorslaer (johan.van.doorslaer@telenet.be)

Penningmeester: Leon Genyn

Secretaris: Myriam Van Cauwenbergh (myriam.van.cauwenbergh@scarlet.be)

overige bestuursleden:
Jenny Rottiers: (Jan.Van.Sande@telenet.be)
Wim De Raes: (wim.de.raes@telenet.be)
Fons Rottiers: (fons.rottiers@gmail.com)
Ann Van Doorslaer: (segers.mario@telenet.be)
Kjell De Raes: (kjell.de.raes@telenet.be)
Nancy Marnef: (nanske_marnef@hotmail.com)


Ook zin om te repeteren met ons? Iedereen welkom:
repetities grote fanfare: elke donderdag van 20u tot 22u15 in het Gildenhuis te Malderen
repetities jeugdfanfare: elke zondagvoormiddag om 10u45 ritmische initiatie en aansluitend samenspel met instrument eveneens in het Gildenhuis te Malderen

adres Gildenhuis:
kloosterstraat 18, 1840 Malderen